Program a výsledky

Michalovce B 19.1.2020

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
17:0
19.01.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
11:3
19.01.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

MHK Kežmarok 19.1.2020

MŠKM  TREBIŠOV MŠKM TREBIŠOV
1:5
19.01.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
2:20
19.01.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

Levoča 1.2.2020

Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
6:3
01.02.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
3:16
01.02.2020
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice

HA Slávia Prešov R 2.2.2020

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
3:2
02.02.2020
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
3:5
02.02.2020
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD

LA 11 Košice 1.3.2020

LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
9:00
01.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:00
01.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

Trebišov 16.2.2020

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
0:0
16.02.2020
HK ŠKP POPRAD HK ŠKP POPRAD
MŠKM  TREBIŠOV MŠKM TREBIŠOV
0:0
16.02.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

HA Slávia Prešov B 16.2.2020

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
10:13
16.02.2020
HC KOŠICE HC KOŠICE
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
4:17
16.02.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

HA Slávia Prešov W 15.3.2020

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
9:00
15.03.2020
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
9:00
15.03.2020
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice

Poprad 15.3.2020

MŠKM  TREBIŠOV MŠKM TREBIŠOV
9:00
15.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
9:00
15.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

HK Sršne Košice W 1.3.2020

HK Sršne Košice HK Sršne Košice
9:00
01.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HK HUMENSKÉ LEVY HK HUMENSKÉ LEVY
9:00
01.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

Bardejov 15.3.2020

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
9:00
15.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
HKM Kežmarok HKM Kežmarok
9:00
15.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov

HC Košice B 29.3.2020

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
9:00
29.03.2020
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
HK HUMENSKÉ LEVY HK HUMENSKÉ LEVY
9:00
29.03.2020
Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov